Únor 2008

mé další blogy...

28. února 2008 v 12:31 | Pampeliska |  Hlášení místního rozhlasu-hlášení a upozornění týkající se blogu
tyto blogy jsou jen vedlejší, ráda bych se nejvíc věnovala bublině ;-) je to totiž takový moje děťátko..
Na přání..

2. února 2008 v 22:51 Old hits :o)
Takže, psali ste si o ně.., tak tady je máte vážení ;-) Klidně si písejte dál, ale ještě jich mám pár v zásobě, takže se příznivci této rubriky mohou těšit..:-D
for FrÝha:
Beverly hills 90210
Beverly Hills 90210 Seasons 5 Credits
for Troy:
Bon Jovi
Thank You For Loving Me

Poslušně hlásím..

1. února 2008 v 22:39 | Pampeliska |  Hlášení místního rozhlasu-hlášení a upozornění týkající se blogu
že su zase ve službě.. :-D Jistě jste si všichni všimli mé delší nepřítomnosti na blogu, která se projevila absencí nových článků.. Někteří možná smutnili, někteří slavili.. :o) Ať tak či onak, zamáčkněte slzu, jsem zpět.
Nepřítomnost byla způsobena, jak možná většina z vás ví či tuší mým zkouškovým obdobím.., které kupodivu dopadlo nad očekávání ;o) Ale byl to ukrutný boj, ve kterém jsem zvítězila. Kupodivu nebyly nejhorší zkoušky, ale zápočty.. při kterých jsem se dost zapotila. Takže, zitra dopsat poslední restík-v pondělí odevzdat a jede se nanovo:-))


Jak jinak, úvod.. :-)

1. února 2008 v 20:31 | Pampeliska |  Zvířecí miláčkové
V této rubrice bych se ráda věnovala našim čtyřnohým mazlíčkům.. :-) ale kdo ví, možná, že časem dojde i na jinou drobotinu. Pro začátek mám v úmyslu umístění kalendáře (na letošní rok) psích jmen, dále pak psí a kočičí jména a zbytek se uvidí.
Každopádně budu ráda za vaše komentáře, rady, náměty či jiné připomínky k této rubrice. Pokud vás bude něco zajímat, tak si napište a já zkusím dohledat.
Nebo klidně můžete posílat fotky vašich domácích mazlíčků, třeba s nějakou příhodou, kterou jste s nimi zažili, a já se z toho pokusím něco vytvořit ;-)