Únor 2009

Návštěva kostela

19. února 2009 v 20:58 | Pampeliska |  Polemiky o životě
Už před jakou dobou se mě kamarádka ptala, jestli bych s ní jen tak, nezašla někdy mrknout do kostela. Říkala jsem, že proč né - kostely mám ráda, je to dobré místo na rozímání a třebas se i zadaří nějaká ta pěkná fotka.
Jen pro vysvětlení, ani jedna nejsme věřící a cílem naší návštěvy byl kostel na Karlově náměstí v Praze.

Po nějakou dobu o kostelu nepadla ani zmínka, ale minulý týden přišla s konkrétním datem oné návštěvy. Už tedy jen zbývalo domluvit podrobnosti a vyrazit :-)
Když jsme do kostela dorazily, kázání na téma jak Ježíš léčil malomocné(či co to bylo..), bylo již započato. Ale naštěstí jsme nebyly jediné kdo dorazil později a navíc jsme zůstaly vzadu, takže jsme přítomné rozjímající a modlící se příliš nerušily (teda zajisté ne toliko, co chrápající muž).

Je libo pokec či počmáráníčko? ;-)

16. února 2009 v 9:30 | Pampeliska |  zábava
Tak, zase jeden odkaz. Opět hróoozně moc užitečnej :-D Ale když se budete moooc nudit a nebudete vědět coby, nebo se chtět jen odreagovat, tak se může hodit a svůj účel jistě splní ;-)

Původně jsem tu chtěla napsat pár slov o oné stránce, ale myslím, že není potřeba... Mrkněte a sami uvidíte, o čem že vlastně tahle stránka je. Odkaz máte zRoViNkA tU ;-)

Takže: je libo "pokec" či počmáráníčko?


Love

14. února 2009 v 14:00 | Pampeliska |  ODDYCHovky
Tak, tu máte něco k Valentýnu ;-) kterýho sice neslavím a ze srdce nemusím.., ale tohle je celkem úlet :o))

[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/love.swf" width="425" height="349" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/love1.gif"]
Sestřel pár srdcí. (zdroj: hry na blog.cz) PS: jako Amorek bych se asi neuživila...:-D

Banery, ikonky a tak

12. února 2009 v 19:52 | Pampeliska |  zábava
Tentokráte dávám k dobru odkaz na stránku, kde si můžete vytvořit banery, ikonky a podobné věci. Takže pro někoho možná užitečná, ale pro většinu spíš asi jen zábavná stránka pro vyplnění dlouhých chvil ;-) Ačkoliv už jsem trochu odrostlejší, celkem jsem se tam vyblbla. Takže neváhejte a vstupte -> TaDykOdkaz na různé zajímavosti

1. února 2009 v 15:50 | Pampeliska |  Hlášení místního rozhlasu-hlášení a upozornění týkající se blogu
Tak, nevím, jak je to možné... Měla jsem v rozepsaných uložený článek a dnes jsem ho konečně dokončila, ale on se mi uložil do září :-(tehdy jsem ho tuším rozepsala). Takže vám sem na něj hodím odkaz -> Různé zajímavosti (o zvířatech)

A za další, nevím, zda s tím mám problém jen já... Ale nejde mi tu v editoru upravovat velikost vložených obrázků (musím tedy upravit před vložením na blog). Tak mi prosím dejte vedět, jak je tomu u vás ;-)

Ta taky umře...

1. února 2009 v 13:24 | Pampeliska |  hláška DNE (motto/citát)
31.ledna 2009

"... ten nehet nejspíš upadne, ale necháme ho..., a ta kůže, ta taky umře..."
"... ještě vás pošleme na rentgen, ale pokud bude zlomenina, nebude to stejně na léčbu mít žádný vliv..."

Tak takováhle milá slova jsem si včera vyslechla od pana doktora na pohotovosti :o))