Březen 2009

Úspěšně neúspěšný týden (a nebo naopak...?) II

31. března 2009 v 16:45 | Pampeliska |  Polemiky o životě
Konečně je tu pokračování článku. Trochu později, ale přeci ;-)

A nyní pokračujeme. Čtvrtkem, který se opět vyvedl. Ráno v práci jsem myslela, že z dětiček asi zešílím:-( Naštěstí se tak kupodivu nestalo a já mohla odpoledne vyrazit do druhé práce, kde bylo svěřené dítko milé a hodné a čas s ním strávený rychle utekl :-) Když jsem dítko předávala, rozmýšlela jsem se, zda se jistě před cestou domů v rychlosti neskočit do oné místnosti (což jsem nakonec neuděla a pak jen litovala, že jsem se nepoučila z předešlého dne). Vyrazila jsem směrek k domovu, došla na zastávku a těšila se jak dojedu dom a nebudu už ten den absolutně nic dělat! Plány o klidném večeru ovšem vzaly za své. Stojím na zastávce a už už vyhlížím autobus. Moje linka ovšem ne a ne jet, ale zato kolem profrčely v intervalech několika málo minut tři "služební/manipulační jízdy". Po nějaké době jsem se pak dočkala své linky, takže jsem byla šťastná, že se konec cesty zase trochu přiblížil. Vesele jsem tedy nasedla, ale dobrá nálada netrvala příliš dlouho. Řidič vymetl snad každou dirku a přelítl v šílené rychlosti všechny hrboly a kopečky... Po takové jízdě jsem tak tak dorazila domů a došla do oné místnosti.
Dorazila jsem domu a těšila se na lenošení, ke kterému samosebou nedošlo. Jen co vylezu z koupelny, brácha se ptá, jestli nechci jít na Mňágu. Odpověd jsem si ani nemusela promejšlet, protože Mňágu fakt můžu. Volba tedy byla jasná. V rychlosti jsem si udělala chleba k véče a vyrazilo se. A musím říct, že ani trochu nelituju, že jsem lenošení vyměnila za koncert :-)
Na Pátek jsem se celkem i těšila. Bylo zrovna pátek 13. a ty já ráda. Co se týče tohohle data, nejsem ani trochu pověrčivá - bývají to vcelku fajn dny. Ne-li lepší, než ty ostatní :-) Ráno v práci to bylo taky fajn, zato s odpoledním dítkem šili snad všici čerti... Ale jinak běžný den.

Letní čas

30. března 2009 v 14:04 | Pampeliska |  « Ankety »

Úspěšně neúspěšný týden (a nebo naopak...?)

15. března 2009 v 15:04 | Pampeliska |  Polemiky o životě
Tenhle týden začal vcelku normalně, dalo by se říci pozitivně, protože se zdálo, že má nekonečná rýma mi hodlá dát sbohem. Ale opak byl pravdou, otravná rýma stále ne a ne zmizet a přidal se k ní ještě kašel nekašel:-(

Až do středy, ubíhal týden svým stejným a neměnným tempem či snad dokonce stereotypem. Od středy se však začal "vylepšovat". Na tento den, byl v práci naplánován termín supervize. Na supervize se většinou těším a ani tentokrát tomu nebylo jinač:-) Naše "sezení" ubíhalo relativně rychlým, ale poklidným tempem a jako většinou, bylo inspirativní. Ale chviličku před koncem, došlo na téma (takové, se kterým zdá se, hnedtak nic neuděláme), a které takříkajíc začlo čeřit vody a ne úplně mile, zakončilo naše sezení. Aby toho ovšem nebylo málo, přinesla mi středa další potěšení. Když jsem konečně dorazila na autobus a těšila se, jak si sednu - pustím hudbu do uší a nebudu nic a nikoho vnímat. Ovšem, chyba lávky. Autobus přijel po jaké době - nacpaný tak, že už by se tam další pasažér vešel snad leda zázrakem:-/ Naštvala jsem se tedy a kvapně pospíchala směrem k metru (narozdíl od jízdy busem, mě cestou domů čekalo několik přestupů). To však stále ještě nebylo vše... Cestou se mi začlo chtít na wc, přičemž to v metru jsem odmítala použít a venku v dešti, by to zrovna nebylo to pravé. Konečně jsem dorazila domu, ale náš hafan se rozhodl vítat se semnou a nechtěl si nechat vysvětlit, že panička opravdu nemá náladu a ukrutně pospíchá do oné místnosti.

PS: tak to je pro dnešek vše, pokračování příště ;-) (viděla bych to ještě tak na 1 - 2)