Květen 2009

Jedno páteční ráno

30. května 2009 v 17:41 | Pampeliska |  Polemiky o životě
Zdravím, lidičky :)

Zmiňovanou výstavu se mi prozatím nepodařilo navštívit, ale stále pevně doufám, že se mi to podaří! Tak uvidíme, jak to dopadne.
Opět mám zase myšlenky na pozastavení bubliny (těžko říct, jak dlouhé). A důvody? Stále ty samé (minimální návštěvnost, komentářů poskrovnu, nejni nálada a taky moc není o čem psát, a když ano, tak je toho toliko, že než to někam poznamenám, tak se myšlenka vypaří…:().

Nyní přidám něco málo příhod z posledního týdne. Minulý pátek se mi přihodila úsměvná věc. Ráno jsem svižnějším krokem (opět jsem vyrazila pozdě) štrádovala do práce. Cestu jsem si vcelku užívala, protože bylo pěkně a hnát jako šílená jsem se naštěstí nemusela. Byla jsem zhruba v polovině cesty (jen pro info - kopec, který mám už od ZŠ v neoblibě, pač má celkem sklon a táhne se, ale to je na jinčí povídání :)), když jsem na pomníku usazeném v kopci, zahlídla dva mladíky, kteří si tam vybalovali jakési inštrumenty. Jako správný /zvědavý/ ženský mi to nedalo a ubrala jsem na kroku. V tom jeden z nich začl hrát na didgeridoo (sice teprve "ladil", ale já si posteskla, že musím pokračovat v cestě do práce). Ale po tom, co jsem viděla opodál, jsem měla zas o něco lepší náladu a do práce vyrazila s úsměvem na tváři :) A cože jsem viděla? Nedaleko zmiňovaného pomníku je dětské hřiště, na kterém jsem zahlédla postaršího pána houpajícího se na houpačce. Z výrazu jeho tváře, bylo vidět, že si houpání maximálně užíval. No řekněte, kdo by po tomhle neměl dobrou náladu ;-)
PS: pokračování příště ...

PSYCHIATRIE: Pomoc nebo hrozba?

17. května 2009 v 12:59 | Pampeliska |  výstavy
místo konání: Praha (ze stránek jsem prozatím nezjistila přesné místo konání...:() pokud víte, napište mi ho prosím do komentáře ;)

doba trvání: 27.5. - 7.6.2009

otevírací doba: 10:00 - 20:00 hod.

vstupné: dobrovolné