Červen 2009

Ajaj, to mi pobavilo

13. června 2009 v 14:59 | Pampeliska |  Polemiky o životě
Sice je pravda, že si sem tam povzdechnu nad menší návštěvností a tím, že komentářů je poskrovnu. Ale zas zvyšovat si návštěvnost podle různých návodů, uvedených, na některých blozích, se váaažně nechystám. A o hloupý bezduchý komentáře tu taky nestojim ;)
A teď onen komentář, který mě vedl k napsání tohoto článečku.

"Kliknutím na tvůj blog jsem ti pomohla ke zvýšení návštěvnosti..... pomůžeš mi také?:)" Princess

!!!(...rozhodně to z mé str. není REKLAMA! či oplacení návštěvy...)!!!

Tak si tak říkám, k čemu je mi tu taký komentář a navýšení návštěvnosti o 1človíčka. Když sem ona dotyčná jen nahlídla při nejlepší vůli max na nejnovější články, napsala to, co napsala a zase odfrčela... A ještě chce, abych udělala to samé. Má pak cenu vlastně mít blog a cokoliv na něj psát (ehm v případě těchto slečen spíše kopírovat od jinud)?
Původně jsem si říkala, že to nechám být. Ale na konec jsem se rozhodla, že na onen blog mrknu, abych zjistila, jestli je opravdu takový, jak myslím (takže nespletla, ale jako jedna z mála alespoň uvádí zdroje "svých" článků :).

Pro příznivce Entropy

13. června 2009 v 14:29 | Pampeliska |  výstavy
Tato kontroverzní plastika Davida Černého, je do konce roku konečně k vidění v Praze, a sice v galerii DOX v Holešovicích (prý i se "záchodem", který byl v Bruselu odinstalován).
*
Použita fota ze servru aktualne.centrum.cz

Jak naštvat mývala :o)

5. června 2009 v 17:26 | Pampeliska |  hláška DNE (motto/citát)
5.června 2009

"Víte, jak naštvete medvídka mývala?"
...
"Když mu dáte kostku cukru..."
"Oni si totiž vše myjí, takže si ho půjdou namočit -> on se jim rozpustí, a oni budou prskat a hledat ho, kam že se jim to poděl..."