Červenec 2009

Kdo je lepší řidič

15. července 2009 v 13:50 | Pampeliška |  « Ankety »

Že by konečně letní?

13. července 2009 v 13:37 | Pampeliska |  Hlášení místního rozhlasu-hlášení a upozornění týkající se blogu
Nový - letní design, není přesně takový, jak jsem si ho představovala. Konečně je ale na světě :-) Oproti minulým designům je barevnější (doufám, že vás barvičky nebudou plést..), ale jinač myslím, že vcelku jednoduchý a snad i povedený. Další změnou, je umístění stránky v pravo a změna písma. Takto už by měl být design ve své finální podobě, ale kdo ví... Třebas se ještě dočká nějakých těch úprav, spíše ne nějako zásadních.
Jinač tužky - pastelky mají symbolizovat konec školního roku a sdělení mělo být v duchu prázdninové pohlednice.
Teď už můžete chválit, kritizovat či připomínkovat :-) to vše je vítáno, ovšem podáno slušnou formou ;-)

PS: foto a vůbec celé záhlaví, je můj výtvor a má myšlenka. Byla bych tedy nerada, kdybych někde viděla jakoukoliv kopii.

Tak, bohužel se zjistilo, že širokoúhlé monitory můžou (obvykle mají) problém se zobrazováním tohoto designu :-( A sice, že se jim zobrazuje zelená pomalu polovina stránky... Pokusím se tedy najít čas a upravit to, stejně tak jako foto v záhlaví (aby bylo sitější a míň mázlé).

Design ve výstavbě!

13. července 2009 v 12:29 | Pampeliska |  Hlášení místního rozhlasu-hlášení a upozornění týkající se blogu
design ještě není komplet, tak se nelekejte... ;-)

Pokaždé překvapí

6. července 2009 v 20:03 | Pampeliska |  Polemiky o životě
Teda ne že bych byla nějako extra zaujatá proti blondýnám. Každé pravidlo má svoji výjimku… Ale většinou mám zrovna štěstí na ty blondýny, které dělají "čest svému jménu".

V pátek odpolko jsme konečně, ačkoliv už to tak nevypadalo, vyrazili směrem k babiččině chatě. Když jsme dorazili na Chodov a viděli ty šílený kolony, tak jsme mysleli, že do cíle nedorazíme snad ani ráno. Ale naštěstí to zas tak hrozný nebylo. Dorazili jsme sice se zpožděním, ale dorazili :-)

Člověk je za volantem svědkem ledasčeho a jen málo co ho překvapí. Občas se však poštěstí, že je jeden opravdu překvapen ne-li šokován. Pár let zpátky, kráčejíc na autobus jsem byla svědkem toho, jak si nějaký muž za volantem krátil dlouhou chvíli při čekání na zelenou holením a nějaká žena pro změnu vytvářením make-upu. Což však "nic" není, v porovnání s tím, co jsem měla možnost vidět v pátek cestou k babičce.

Jedna žena si v rychlém (pravda, v tu chvíli moc rychlý nebyl, ale stejně…) pruhu za jízdy psala sms a vypadalo to na pořádnej román, možná i na pokračování. Při psaní celou dobu čučela jen do mobilu a jen tak mimochodem držela volant. A samo sebou, že to byla bloncka, jak taky jinak… (teď se nechci dotknout žádné z vás). Aby toho nebylo málo, tak další kráčmera za jízdy volala a v druhé ruce, aby toho nebylo málo, držela cigaretu a vesele si pokuřovala (taktéž blondýna, nepříjemná už od pohledu). Nedá se říct, že by řízení při všech těchto aktivitách zvládala. V jednu chvíli to vypadalo, že se chystá přejíždět do odstavného pruhu, ale ukázalo se, že spíše momentálně nezvládala řízení, čemuž se nikdo z přihlížejících příliš nepodivoval… Takže jsme si vážně oddychli, když od nás byla v bezpečné vzdálenosti.
PS: Podobné zkušenosti mě stále více utvrzují v tom, abych si nedělala řidičák… Protože bych se musela bát, že hnedka při první jízdě přijdu ne-li k újmě na zdraví tak minimálně o auto :-/
A taky moc nechápu, že se kontroly dopravních policistů zaměřují spíše na rychlost, než výše uvedené (podle mě mnohdy závažnější) přestupky. Já osobně bych za telefon v ruce, místo bodů brala rovnou papíry!!!Telegraficky

6. července 2009 v 17:10 | Pampeliska |  Hlášení místního rozhlasu-hlášení a upozornění týkající se blogu
Zdravíčko, milovníci či jen občasní čtenáři bubliny :-)

Jsem zas na skok tu. V červnu to byly v práci samé fofry - stále nějaké to zařizování, dohánění restů a příprava na prázdniny, však to jistě znáte... Proto tu bylo článků po skromnu (což je ještě slabé slovo). Ale od pátka si užívám zasloužené týdenní volno. Prozatím ale došlo jen na lenošení, protože v tom šíleném vedru se moc kloudného dělat nedá.

A mé plány, co se léta týče? Ráda bych vyrazila alespoň na jeden festival, tak doufejme, že se zadaří :-) Jinač bych se taky konečně ráda opálila podle plavek, což se mi už několik let nedaří a každý na podzim zaručeně pozná, v čem jsem přes léto chodila. Nohy mám zatim sejratý, ale krk a ruce už pomalu jako cikáně :o) Zbytek ponechám náhodě...

Plány ohledně bubliny v létě jsou takové, že když bude nějaký zážitek či tip, který bude stát za zvěřejnění, tak se o něj ráda podělím ;-) Ale rozhodně nemám v plánu psát nějako pravidelně.
Také mi kamarádka vtipně "připoměla", že už není jaro a proto by bylo vhodné změnit design. Mám to samozřejmě v plánu, ale znáte to... Chci, aby stál za to, a aby tam byla nějaká mnou vytvořená fotečka (snad to vyjde). Háček je ale v tom, že žádnou takovou prozatím nemám a foťák si jezdí s různými členy rodiny po výletech (rodiče ho měli na dovče a brácha jel teď na fesťák), takže se k němu moc nedostanu:-( Což je pro mě hrozný, když jsem ho dřív měla neustále po ruce. Ale co se dá dělat :-)
PS: prozatím se loučím a přeju vám, ať prožijete léto plné báječných zážitků a neskolí vás ty šílený vedra ;-)