Leden 2010

Jackson Hive

29. ledna 2010 v 12:46 | Pampeliska |  taneční videa
Tak, tu je první video - něco pro fanoušky M. Jacksona. Docela obdivuju, jak se dokáže toliko lidí secvičit. A taky toho/ty, kdo do s nimi nacvičovali... Docela dobrá hudba a fakt pěknej efekt :-)


Rozcestník

29. ledna 2010 v 12:22 | Pampeliska |  klipy


Rušim...

27. ledna 2010 v 14:04 | Pampeliska |  Hlášení místního rozhlasu-hlášení a upozornění týkající se blogu
Takže, pokud u ankety o nej výmluvu nebude žádný komentář, nebo jich bude sotva na prstech jednej ruky, RUŠIM nebo minimálně na hooooodně dlouhou dobu bublinu pozastavuju!

Neni to výhružka ani nátlak, ale fakt mě nebaví, cokoliv tu psát :-( když nemám žádnou odezvu. Hlavně že vás v anketě tolik hlasovalo, ať bublinu neruším! Tak se prosím zamyslete, nebo smůla a ruším....

"NEJ" výmluva

27. ledna 2010 v 12:21 | Pampeliska |  Polemiky o životě
Tímto se na vědomost dává, že bublina vyhlašuje anketu o "NEJ" výmluvu.

Ráda bych tedy, aby ste do komentáře napsali výmluvu:
- kterou nemáte rádi ba dokonce nesnášíte
- slýcháte nejčastěji
- nejhorší či nejabsurdnější
Výběr nechám na vás, ale pokud ji rovnou chcete zařadit do jedné z anket, připište skupinu. Je v podstatě jedno, čeho se vámi udaná výmluva bude týkat. Ale podotýkám, že budu akceptovat jen slušné příspěvky a kdo bude chtít, může přidat krátký příběh týkající se uvedené výmluvy ;-)

Na samém konci (až bude dostatek příspěvků), sestavím 4ankety:
v 1. vyberete NEJhorší výmluvu, ve 2. NEJčastější, ve 3. NEJstupidnější a ve 4. pak NEJabsurdnější.

A proč mě napadla zrovna anketa o výmluvách? To je úplně jednoduchý :-) Mám pocit, že s nimi má zkušenost snad každý z nás - ať už jako příjemce, nebo vymlouvající se (o tom anketa možná někdy příště). Taky mám pocit, že někteří snad ani pravdu říkat neumějí, nebo se skrátka a dobře vymlouvají tak často, protože jim to příde jednodušší, než říct pravdu a uznat tak vlastní chybu... Ale důvody výmluv nechám stranou.


PS: Aby se sešlo, co možná nejvíc příspěvků - rozšiřte povědomí o anketě na svém blogu, mezi své kamarády a známé. Předem děkuji těm, co tak učiní :-) Rozhodně mi nejde o reklamu, ale spíš mě zajímá, jak to kdo s výmluvami má ;-)